Logotyp - opieka zieleni

Pielęgnacja i zakładanie trawników

Zakładanie trawników

Podczas planowania trawnika, warto zastanowić się nad sposobem jego zakładania. Na ogół są to dwie metody: trawnik z rolki oraz trawnik z siewu. Różnią się one przede wszystkim ceną oraz czasem oczekiwania na efekt końcowy. Przed rozpoczęciem prac, dobrze jest rozważyć ewentualny podziemny systemem nawadniania ogrodu. Należałoby również sprawdzić rodzaj gleby. Często po takim badaniu w przypadku, gdy gleba jest słabo przepuszczalna, powinno się poprawić jej jakość.

Dla Państwa przeprowadzić możemy obydwie metody zakładania trawników, służymy również doradztwem w każdej kwestii.

Koszenie i pielęgnacja trawników

Prawidłowe utrzymanie trawnika i regularne jego przycinanie potrafi miło zaskoczyć oko swoją atrakcyjnością. Wymaga to jednak poświęcenia nawet kilku godzin w ciągu dnia oraz posiadania odpowiedniego sprzętu, który zarówno idealnie przytnie trawnik jak i dotrze w najgłębsze zakamarki ogrodu.
W naszej ofercie posiadamy usługi koszenia trawników o większych powierzchniach oraz koszenia mniejszych trawników. Prowadzimy również usługi zakładania oraz wertykulacji trawników. Podczas wyceny staramy się iść na kompromisy, starając się wykorzystywać średnią cenę rynkową podczas wyceny zamówienia.

Galeria zdjęć

Zobacz zdjęcia tematyczne.